تمجید صدا پیشه «جناب خان» از محسن شریفیان

عروسک گردان «جناب خان» ضمن تمجید از سرپرست گروه لیان، از او به عنوان موزیسین و پژوهشگری بی نظیر یاد کرد.

 محمد بحرانی صداپیشه عروسک محبوب این روزهای تلویزیون «جناب خان»، در یادداشتی، ضمن تمجید از محسن شریفیان، بسیاری از لحظات جناب خان را مدیون این هنرمند بوشهری دانست.

654321

محمد بحرانی در متن این یادداشت که چند روز پس از برگزاری کنسرت لیان در تهران با حضور و خوانندگی «جناب خان»، سر و صداهای زیادی رادر فضای موسیقی باعث شد، برای انتشار در اختیار سایت «موسیقی ما» قرار گرفته است، نوشته: «محسن شریفیان، رفیق مهربان و کاربلد و هنرمندم که بسیاری از لحظه های جناب خان را مدیون اویم. ایستادن در کنارشان مایه ی افتخار من است. با افتخار به دوستیشان می بالم. زنده باشند در پناه خدای زنده.»

بحرانی در ادامه نوشته: « محسن شریفیان موزیسین و پژوهشگر بوشهری و نوازنده ی بی نظیر ساز نی انبان است و خیلی وقت ها مشاوره های بسیار کاربردی ای در حوزه ی موسیقی نواحی و علی الخصوص نواهای جنوبی به بنده داده اند.از محسن صمیمانه و قلبا متشکرم.»

کنسرت گروه «لیان» شامگاه ۲۷ و ۲۸ مرداد در تالار وحدت برگزار شد که دومین سانس این کنسرت با حضور عروسک محبوب «خندوانه» غافلگیری جالب توجهی برای حاضرین در این کنسرت بود. محسن شریفیان با معرفی «جناب خان» به عنوان خواننده مهمان و غافلگیری کنسرتش به حاضرین در سالن، نقش این عروسک محبوب در معرفی موسیقی بومی و محلی ایران به مخاطبان نسل جدید را نقشی غیر قابل انکار و ویژه لقب داد و گفت: «از تو ممنونیم جناب خان که در معرفی و شناساندن موسیقی محلی و بومی به مخاطبان نسل جدید موسیقی، سبک خودت توانستی این سبک را بهتر و بیشتر در جامعه جا بیندازی.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *